×

Dünya Hemofili Federasyonu (WFH) Başkanı Cesar Garrido Dernek Merkezimizdeydi !

Türkiye Hemofili Derneği, Dünya Hemofili Federasyonu (World Federation of Hemophilia) nezdinde Bakanlar Kurulundan aldığı izinlerle tek yetkili ulusal dernek (National Member Organisation) olarak başarıyla Ülkemizi temsil etmektedir.

 

Dünya Hemofili Federasyonu Başkanı Mr. Cesar Garrido 31 Ekim 2022 Pazartesi günü derneğimizi ziyaret etti. Hemşirelik, Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen ve Fizik Tedavi hizmetlerini yerinde inceleyerek memnuniyetini dile getirdi.

 

Mr. Cesar Garrido dernek merkezimizde üyelerimiz ile bir araya gelerek sorunlar ve öneriler ile ilgili soruları cevapladı. Sohbet havasında geçen buluşmadan üyelerimiz memnun ayrıldılar.

 

Ardından Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Mr. Cesar Garrido’nun katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda dernek çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verilerek, iş birliğimizin devamı ve Uluslararası platformlarda farklı projelerde ortak çalışma yapılması hususunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Mr. Cesar Garrido dernek çalışmalarımızla ilgili düşüncelerini paylaşarak emeği geçen herkese teşekkürlerini iletmiştir.