×

Burs Başvurusu

2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Hemofili Derneği Yüksek Öğrenim Bursu için başvurular, 15 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında alınacaktır. Geçtiğimiz yıllarda burs alan öğrencilerin de önümüzdeki eğitim yılında burs almaya devam edebilmeleri için başvurularını yenilemeleri gerekmektedir.

Burs başvurusu 2 adımdan oluşmaktadır:

1. Dernek merkezimizi ziyaret ederek veya online olarak burs başvuru formunun (http://goo.gl/forms/hI0xEkyHbe) doldurulması,

2. İstenen evrakların info@turkhemoder.org adresine e-posta yoluyla gönderilmesi.

ÖNEMLİ NOT: Evrakların ilan edilen zamanlar içerisinde dernek merkezine e-posta aracılığıyla ulaştırılmaması durumunda başvurunuzun geçersiz sayılacağını önemle hatırlatmak isteriz!

İstenen Evraklar

  • Arkalı Önlü Kimlik Fotokopisi
  • Öğrenci Belgesi (e-devlet kapısı üzerinden alınan barkodlu belgeler geçerlidir)
  • Hemofili Sağlık Kurulu Raporu (e-Rapor örneğini e-devlet kapısından, e-nabız portalından, takip edildiğiniz poliklinik sekreterinden veya herhangi bir eczaneden/eczacılar odasından ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.)
  • Transkript (e-devlet kapısı üzerinden alınan barkodlu belgeler geçerlidir. Yeni kayıt olan hazırlık ve 1. sınıf öğrencilerinin yalnızca öğrenci belgesi iletmeleri yeterlidir.)

Genel şartlar